Styret

Mediaforums styresammensetning for 2023 består av disse menneskene.

Masha Scekic

Styreleder
PHD
E-postadresse: masha.scekic@phdmedia.com
Telefonnummer: (+47) 909 72 471

Ragnhild Kræmer

Administrasjon
Amedia
E-postadresse: ragnhild.kraemer@amedia.no
Telefonnummer: (+47) 412 03 008

Elise Sandbu

Kommunikasjonsansvarlig
UM
E-postadresse: elise.sandbu@umww.com
Telefonnummer: (+47) 913 93 170

Monika Sveen

PR- og content-ansvarlig
Amedia
E-postadresse: monika.sveen@amedia.no
Telefonnummer: (+47) 990 11 545

Pia Hellström Henriksen

Prosjektansvarlig
Brandpeople
E-postadresse: pia@brandpeople.no
Telefonnummer: (+47) 986 62 860

Janicke Eckbo

Fagansvarlig
Cavai
E-postadresse: janicke.eckbo@cavai.com
Telefonnummer: (+47) 932 61 999

Jorun Thue

Ansvarlig for Medieprisene
Coop
E-postadresse: jorun.thue@coop.no
Telefonnummer: (+47) 952 29 787

Lars Hvinden

Ansvarlig for Norges beste medieselger, Årets Annonsør og Hedersprisen
Aller
E-postadresse: lars.hvinden@aller.com
Telefonnummer: (+47) 476 20 283

Martine Westvik

Sponsoransvarlig
Clear Channel
E-postadresse: martine.westvik@clearchannel.no
Telefonnummer: (+47) 923 20 243

LES MEDIAFORUMS VEDTEKTER HER.