STYRET

Mediaforums styresammensetning for 2020 består av disse menneskene.

Masha Scekic 
Styreleder

PHD
E-postadresse: masha.scekic@phdmedia.com
Telefonnummer: (+47) 909 72 471

Trine Andreassen Vik  
Økonomiansvarlig 

Maverix
E-postadresse: trine@maverix.no
Telefonnummer: (+47) 970 41 603

Janicke Eckbo
Fagansvarlig 

Cavai
E-postadresse: janicke.eckbo@cavai.com
Telefonnummer: (+47) 932 61 999

Anna-Marie Augustin
Kommunikasjonsansvarlig  

Amedia
E-postadresse: anna-marie.augustin@amedia.no
Telefonnummer: (+47) 922 38 290

Sten Bråthen
Jurygeneral Medieprisen

Mediacom
E-postadresse: sten.braathen@mediacom.no
Telefonnummer: (+47) 930 637 54

Kine Kristin Wølneberg
Prisansvarlig 

Red Dentsu X
E-postadresse: Kine.Wolneberg@redmedia.no
Telefonnummer: (+47) 906 32 554

Martin Wenstad Janssen
Partner & Sponsoransvarlig

Cavai
E-postadresse: martin@cavai.com
Telefonnummer: (+47) 977 02 301

Pia Hellström Henriksen
Prosjektansvarlig

Brandpeople
E-postadresse: pia@brandpeople.no
Telefonnummer: (+47) 986 62 860

Les Mediaforums vedtekter her.

Last ned Mediaforums Årseberetning 2019 her

Contact

Personvernerklæring

Ved å bruke mediaforum.no samtykker du til at vi plasserer informasjonskapsler/cookies i din nettleser. Denne informasjonen bruker vi til statistikk og analyse, mer informasjon om dette i vår personvernerklæring.

Følg oss

Abonner på vårt nyhetsbrev for å holde deg oppdatert eller følg oss i sosiale medier.

Contact