Hvem jobber i Mediaforum?

Beate Hansen
Markedskonsulent
Mobile/facetime/WhatsApp: (+34) 62 08 64 171
Skype/email: beate.hansen@outlook.com

Faggruppen Mediekonferansen 2020

Ida Bart Thomassen (leder)
Adm.dir E24
Mob: +47 97 07 04 76
E-post: idabarth@schibsted.com

Vetle Gjevestad Agledahl
Mob: +47 93 48 36 74
E-post: vetle.agledahl@gmail.com

Cecilie Svegaarden Thune
Head of Brand Experience, SAS
Mob: +47 95 71 66 60
E-post: cecilie.svegaarden@sas.no

Rickard Lawson
Markedsdirektør, Strossle
Mob: +47 91 60 12 03
E-post: rickard.lawson@strossle.com

Caroline Riis
Kreatør, TRY
Mob: +47 90 40 10 88
E-post: caroliner@try.no

Fagmøter

Trond Fredriksen (Leder)
Head of Commercial, ABC Startsiden
Mob: +47 91567611
E-post: trond@startsiden.no

Tommy Torjesen
Gründer,  Cavai
Mob: +47 97 76 39 06
E-post: tommy@cav.ai

Mailinn To
Market Manager i Telenor
Mob +47 922 86 264
E-post: mailinn.to@telenor.com

Sofia Helling
Senior Advisor i United Influensers
Mob: +47 91 30 89 05
E-post: sofia@unitedinfluencers.no

Juryledere

Jo-Øystein Slindre var ikke tilstede da bildet ble tatt

Sten Bråthen (Jurygeneral)
Strategidirektør
MediaCom
Mob: +47 93 06 37 54
E-post: sten.braathen@mediacom.no

Sverre Vinje (Juryleder Mediestrategi)
Kundedirektør
Carat Norge AS
Mob: +47 41 48 44 30
E-post: sverre.vinje@carat.com

Lena Sarset (Juryleder Mediekreativitet)
Chief Client Officer
Red dentsu X
Mob: +47 92 68 02 26
E-post: Lena.Sarset@reddentsux.com

Jo-Øystein Slinde (Juryleder Mediekanal)
Markedsdirektør
JCDecaux
Mob: +47 93 09 20 49
E-post: Jo-Oystein.Slinde@jcdecaux.com

Håvar Sesseng (Juryleder Mediekampanje)
Business Director
Starcom
Mob: +47 92 43 93 29
E-post: havar.sesseng@starcom.no

Sponsorgruppen

Benedicte Unhjem Johansen (leder)
Senior rådgiver, Fuel Reklamebyrå
E-post: benedicte@fuelreklamebyra.no 
Mob: 980 78 716

Rune Espedalen
CMO, NutraQ
E-post: rune.espedalen@nutraq.com
Mob: 911 18 643

Hilde Marie Gundersen
Commercial Director Nordics, Smartclip
E-post: hildemarie.gundersen@smartclip.tv
Mob: 902 40 603

Contact

Personvernerklæring

Ved å bruke mediaforum.no samtykker du til at vi plasserer informasjonskapsler/cookies i din nettleser. Denne informasjonen bruker vi til statistikk og analyse, mer informasjon om dette i vår personvernerklæring.

Følg oss

Abonner på vårt nyhetsbrev for å holde deg oppdatert eller følg oss i sosiale medier.

Contact