side-area-logo
Administrasjonen
team image
Trine Vik
Daglig leder
Mediaforum
trine@mediaforum.no
97 04 16 03
team image
Anita Lønningen Bassøe
Konsulent
Mediaforum
anita@mediaforum.no
93 03 50 71
Styret 2018
team image
Pål Listuen
Styreleder
Polling & Statistic
paal@pollstat.no
92 84 55 72
team image
Trond Fredriksen
Fagmøte ansvarlig
ABC Startsiden
trond.fredriksen@startsiden.no
91 56 76 11
team image
Benedicte Unhjem Johansen
Sponsor ansvarlig
RED Gruppen
buj@plapre.com
98 07 87 16
team image
Tonje Gjerstad
Mediepris ansvarlig
TG Rådgivning
tonje-g@online.no
41 63 70 70
team image
Gretha Nicolaysen
Leder Mediekonferansen 2019
Hegnar Media
gretha.nicolaysen@hegnar.no
93 22 35 50
team image
Maria Aas-Eng
Leder for Mediekonferansen 2019
RED Dentsu X
Maria.Aas-Eng@reddentsux.com
92 62 76 91
Innvolverte i Mediaforum
team image
Vibeke Brekke
Arbeidsgruppen Mediekonferansen 2019
P4
vibeke.brekke@p4.no
92 22 28 22
team image
Therese Becke
Arbeidgruppe Mediekonferansen 2019
RED Media
therese.becke@redmedia.no
48 25 25 91
team image
Pia Helleström Henriksen
Prosjektleder MK2019
Anti
pia@anti.as
98 66 28 60
team image
Beate Hansen
SoMe ansvarlig
Creative Freelance Marketer
beate.hansen@outlook.com
(+34) 62 08 64 171
team image
Pia Fredrikke Elvebredd
Sponsorgruppen
Hegnar Media AS / Finansavisen
pia@hegnar.no
92 88 75 77
team image
Rune Espedalen
Sponsorgruppe
Nepa Norway
rune.espedalen@nepa.com
91 11 86 43
team image
Hilde Marie Gundersen
Sponsorgruppen
Smartclip Nordics AB
hildemarie@smartclip.com
90 24 06 03
team image
Tone Helene Angsund
Menor for Nye stemmer
McCann
tone.angsund@mccann.no
90 79 66 82
team image
Christine Calvert
Mentor for nye stemmer
Tekstdoktor
christine@tekstdoktor.no
99 38 81 19
Juryledere Medieprisen 2019
team image
Sten Bråthen
Juryleder for Mediestrategi
MediaCom Norge
sten.braathen@mediacom.no
93 06 37 54
team image
Sverre Vinje
Juryleder for Mediekreativitet
Carat Norge
sverre.vinje@carat.com
41 48 44 30
team image
Jo-Øystein Slinde
Juryleder for Mediekanal
JCDecaux Norge
jo-oystein.slinde@jcdecaux.com
930 920 49
team image
Lena Sarset
Juryleder for Mediekampanje
OMD Norway
lena.sarset@omd.com
92 68 02 26
Fagmøtekomiteen 2019
team image
Christina Parker
Splay
christina@splay.tv
99 08 75 75
team image
Caroline Fleicher Irving
Carat Norge
caroline.irving@carat.com
95 04 82 70